Aktualności

Jak świętowaliśmy 97 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości w Gimnazjum nr 6 we Wrocławiu?

Śpiewaliśmy pieśni patriotyczne

W piątek, 13.11.2015 r. odbył się KONCERT PIEŚNI PATRIOTYCZNYCH. Nasi uczniowie wraz z zaproszonymi gośćmi odśpiewali szereg pieśni związanych z odzyskaniem niepodległości. Dla tych, którzy nie znali słów, przygotowane zostały śpiewniki.

Była "NOC NIEPODLEGŁOŚCI"

To wydarzenie odbyło się również 13.11.2015 r. w piątek, ale... po szczegóły zapraszamy na stronę Facebook szkoły :-)

Szliśmy w Radosnej Paradzie Niepodległości

Braliśmy aktywny udział w Radosnej Paradzie Niepodległości pod hasłem "70 rocznica powrotu Wrocławia do Polski"

!--

Koncert "Śpiewamy o wolności"

Serdecznie zapraszamy na koncert "Śpiewajmy o wolności". Uroczystość upamiętniająca Dzień Wolności i Praw Obywatelskich odbędzie się 11 czerwca (czwartek) o godz. 9.00 w Gimnazjum nr 6 we Wrocławiu. Wykonawcami pieśni i piosenek patriotycznych oraz wolnościowych będą uczniowie wrocławskich szkół. Patronat nad koncertem objął Pan Kazimierz Kimso - przewodniczący dolnośląskiej Solidarności.
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

Festyn Grabiszyński

30 maja odbył się na terenie Gimnazjum nr 6 oraz parafii św. Klemensa Dworzaka Festyn Grabiszyński. Logiczny tor przeszkód, naukę pierwszej pomocy, występy wokalne, rozgrywki sportowe, taniec towarzyski, loterie i quizy, pokazy aikido, warsztaty artystyczne i wiele innych atrakcji zaproponowaliśmy mieszkańcom osiedla wspólnie z organizatorami festynu Parafia św. Klemensa Dworzaka oraz Radą Osiedla Grabiszyn-Grabiszynek.

Odwiedź nas

rollup2.jpg